• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC4DESC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC4DESC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC4DESC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC4DESC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SimCity 4 Description Format Electronic Arts

Co to jest plik SC4DESC?

Plik opisu gier używany przez SimCity 4, gra budowania miasta i gry symulacyjne. Opisuje właściwości gry, takie jak lokalizacja i typ budynków oraz rekwizyty. Określa również, jak mieszkańcy miasta współdziałają z budynkami.

Pliki SC4DESC są często używane do tworzenia niestandardowych właściwości dla partii, które są przechowywane w pliku .SC4LOT. Pliki SC4DESC są tworzone za pomocą programu Menedżer dodatków, wchodzącego w skład pakietu Electronic Arts Building Architect. Mogą być również edytowane za pomocą czytnika SC4Tool i iLives.

Jak otworzyć plik SC4DESC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC4DESC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC4DESC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC4DESC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC4DESC

Inne problemy z plikiem SC4DESC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC4DESC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC4DESC:

  • plik SC4DESC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC4DESC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC4DESC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik