• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC2MOD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC2MOD. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC2MOD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC2MOD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarCraft 2 Game Mod Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik SC2MOD?

Archiwum modyfikacji używane przez StarCraft II: Wings of Liberty, gra strategiczna w czasie rzeczywistym, w której gracze walczą jak rasy Protoss, Terran i Zerg. Zawiera informacje, które zmienia właściwości gry. Utworzony w zastrzeżonym formacie Mo'PaQ firmy Blizzard (pliki .MPQ).

Pliki SC2MOD mogą być tworzone za pomocą edytora StarCraft II (zwanego także "edytorem Galaxy"), dołączonego do gry StarCraft II. Mogą być użyte do modyfikowania właściwości mapy, takich jak możliwości jednostki, wyzwalacze, tłumaczenie tekstowe i komputerowa sztuczna inteligencja.

Ponieważ pliki SC2MOD są zapisywane w formacie MPQ, mogą zostać przemianowane na rozszerzenie ".Mpq" i otwierane za pomocą edytora MPQ.

Jak otworzyć plik SC2MOD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC2MOD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC2MOD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC2MOD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC2MOD

Inne problemy z plikiem SC2MOD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC2MOD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC2MOD:

  • plik SC2MOD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC2MOD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC2MOD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik