• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC2MA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC2MA. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC2MA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC2MA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarCraft 2 Map Data Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik SC2MA?

Plik informacji o mapie wykorzystywany przez StarCraft II: Wings of Liberty, gra strategiczna w czasie rzeczywistym. Zawiera dane dotyczące mapy grającej online. Służy do pobierania i przechowywania danych mapowych w grze online Battle.Net firmy Blizzard.

Pliki S2MA są przechowywane w formacie plików .MPQ firmy Blizzard. Dlatego można zmienić ich rozszerzenie na ".Mpq" i otworzyć je za pomocą dowolnego edytora lub edytora MPQ. Pliki S2MA mogą zawierać różne dane mapy, takie jak ustawienia, wyzwalacze, informacje o wersji, tekst lokalizacji, grafikę i inne informacje.

W systemach Windows Vista i Windows 7 pliki S2MA znajdują się w podkatalogach tego katalogu: [użytkownik] AppDataLocalBlizzard EntertainmentBattle.NetCache

W systemie Mac OS X można je znaleźć w podkatalogach następującego katalogu: [użytkownik] /Shared/Blizzard/Battle.Net/Cache/

Jak otworzyć plik SC2MA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC2MA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC2MA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC2MA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC2MA

Inne problemy z plikiem SC2MA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC2MA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC2MA:

  • plik SC2MA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC2MA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC2MA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik