• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC2ARCHIVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC2ARCHIVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC2ARCHIVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC2ARCHIVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarCraft 2 Archive Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik SC2ARCHIVE?

Plik danych używany przez StarCraft II, gra strategiczna w czasie rzeczywistym w sci-fi. Przechowuje archiwum plików w formacie Mo'PaQ firmy Blizzard (pliki .MPQ). Mogą przechowywać modele, tekstury, dźwięki, ustawienia i inne dane gry. Zazwyczaj używany do nanoszenia poprawek, takich jak poprawki błędów, do gry.

Pliki SC2ARCHIVE są podobne do plików .SC2DATA, które również są przechowywane w formacie MPQ. Oba rodzaje plików można otwierać za pomocą edytora MPQ.

Jak otworzyć plik SC2ARCHIVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC2ARCHIVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC2ARCHIVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC2ARCHIVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC2ARCHIVE

Inne problemy z plikiem SC2ARCHIVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC2ARCHIVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC2ARCHIVE:

  • plik SC2ARCHIVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC2ARCHIVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC2ARCHIVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik