• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SBR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SBR. Jeżeli chcesz otworzyć plik SBR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SBR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Visual C++ Source Browser Intermediate Format Microsoft

Co to jest plik SBR?

Plik wygenerowany przez program Visual Studio, zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) utworzone przez firmę Microsoft. Zawiera informacje pośrednie pochodzące z plików źródłowych w projekcie. Służy do generowania pliku .BSC, który może służyć do przeglądania symboli aplikacji.

Jak otworzyć plik SBR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SBR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SBR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SBR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SBR

Inne problemy z plikiem SBR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SBR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SBR:

  • plik SBR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SBR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SBR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik