• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SBI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SBI. Jeżeli chcesz otworzyć plik SBI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SBI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Creative Labs SoundBlaster Instrument N/A

Co to jest plik SBI?

Dźwięk, który można odtworzyć kartą dźwiękową Sound Blaster lub innym obsługiwanym sprzętem Sound Blaster. Zawiera wartości rejestru dla układu scalonego FM, które syntetyzuje dźwięki instrumentu.

Jak otworzyć plik SBI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SBI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SBI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SBI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SBI

Inne problemy z plikiem SBI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SBI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SBI:

  • plik SBI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SBI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SBI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik