• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SBB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SBB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SBB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SBB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Accounting Company Backup Format Microsoft

Co to jest plik SBB?

Kopia zapasowa bazy danych księgowości firmy stworzona przez firmę Microsoft Office Accounting, aplikacja bankowości elektronicznej dla firm. Zawiera nieskompresowaną kopię zapasową pliku bazy danych księgowości .SBD. Wygenerowane automatycznie podczas uaktualniania oprogramowania Office Accounting.

Pliki SBB są używane w celu ochrony danych firmy, wysyłania informacji do księgowych i przenoszenia danych księgowych między komputerami.

Firma Microsoft przestała rozwijać dział księgowości w 2009 roku.

Jak otworzyć plik SBB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SBB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SBB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SBB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SBB

Inne problemy z plikiem SBB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SBB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SBB:

  • plik SBB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SBB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SBB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik