• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAVER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAVER. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAVER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAVER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mac OS X Screen Saver Apple

Co to jest plik SAVER?

Wygaszacz ekranu dla systemu Mac OS X. Działa, gdy komputer nie pracuje przez określony czas. Może być dołączony do systemu operacyjnego Mac OS X lub utworzony przez deweloperów zewnętrznych.

Pliki Apple wygaszacza ekranu są zwykle przechowywane w katalogu / System / Library / Screen Savers. Wygaszacze ekranu innych firm, które zostały zainstalowane przez użytkownika, są zapisywane w folderze ~ / Library / Screen Savers.

Ustawienia wygaszacza ekranu można dostosować, otwierając Preferencje systemowe i wybierając panel preferencji "Pulpit i wygaszacz ekranu".

Jak otworzyć plik SAVER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAVER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAVER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAVER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAVER

Inne problemy z plikiem SAVER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAVER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAVER:

  • plik SAVER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAVER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAVER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik