• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAV. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Saved Game Format N/A

Co to jest plik SAV?

Rozszerzenie ogólne używane w zapisywanych plikach. Zazwyczaj używany do oszczędzania postępów w grach wideo.

Jak otworzyć plik SAV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAV

Inne problemy z plikiem SAV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAV:

  • plik SAV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik