• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SAS Source Code Format SAS Institute

Co to jest plik SAS?

Program napisany dla SAS (Statistical Analysis Software), grupa aplikacji opracowanych do modelowania i analizy danych. Zawiera kod programu SAS zapisany w standardowym formacie tekstowym ASCII. Używane do wykonywania procesów lub zadań w programach SAS.

Jak otworzyć plik SAS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAS

Inne problemy z plikiem SAS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAS:

  • plik SAS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik