• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Atari XL/XE Audio Format Atari

Co to jest plik SAP?

Plik audio używany powszechnie przez starsze systemy Atari, które posiadają układ dźwiękowy POKEY. Zawiera "chiptune", który określa format dźwięku, który umożliwia chipowi karty dźwiękowej syntezowanie i sekwencjonowanie dźwięków w czasie rzeczywistym. Służy do odtwarzania muzyki z gier wideo.

Gracze SAP naśladują 8-bitową architekturę komputera Atari i układ dźwiękowy POKEY w celu odtwarzania plików SAP.

Jak otworzyć plik SAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAP

Inne problemy z plikiem SAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAP:

  • plik SAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik