• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAH. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Seti@home Data Berkeley

Co to jest plik SAH?

Plik danych używany przez SETI @ home lub inne aplikacje obliczeniowe BOINC. Może definiować informacje o użytkowniku lub jednostki robocze do wykonywania obliczeń na komputerze lokalnym. Służy do konfigurowania i przechowywania danych, które są wysyłane z powrotem do projektu SETI @ home.

SETI @ home to projekt wykorzystujący komputery podłączone do Internetu do pobierania i analizy danych teleskopu radiowego. Użytkownicy komputerowi dobrowolnie uczestniczą w oddawaniu komputerowego czasu bezczynności na obliczenia naukowe.

Jak otworzyć plik SAH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAH

Inne problemy z plikiem SAH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAH:

  • plik SAH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik