• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Street Atlas USA Map Format DeLorme

Co to jest plik SAF?

Format pliku mapy używany przez DeLorme Street Atlas USA, niestandardowe mapowanie i program nawigacyjny GPS. Zawiera szczegółową mapę określonego regionu. Również zapisuje współrzędne centrum mapy, bieżący poziom powiększenia i powiększenie, preferencje użytkownika i niestandardowe trasy lub warstwy dodane przez użytkownika.

Pliki SAF są domyślnie zapisywane w katalogu C: DeLorme DocsMap Files.

Jak otworzyć plik SAF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAF

Inne problemy z plikiem SAF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAF:

  • plik SAF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik