• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAD. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lucas Arts Sound Format Lionhead Studios

Co to jest plik SAD?

Format plików dźwiękowych używany przez Black & White, gra strategiczna w czasie rzeczywistym. Zawiera efekty dźwiękowe i inne dźwięki używane w grze. Mogą być otwierane za pomocą różnych programów odtwarzania dźwięku.

Lionhead Studios Black & White został przerwany.

Jak otworzyć plik SAD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAD

Inne problemy z plikiem SAD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAD:

  • plik SAD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik