• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku S2MV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem S2MV. Jeżeli chcesz otworzyć plik S2MV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku S2MV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Starcraft 2 Map Preview Image Blizzard Entertainment

Co to jest plik S2MV?

Mała grafika używana przez StarCraft II: Wings of Liberty, gra strategiczna w czasie rzeczywistym wydana przez Blizzard Entertainment. Zapisuje obraz podglądu mapy gry (plik .SC2MAP) jako małą grafikę rastrową. Służy do wyświetlania miniaturowego obrazu dla graczy przed rozpoczęciem ich odtwarzania.

W systemach Windows Vista i Windows 7 pliki S2MV można znaleźć w podkatalogach następującego katalogu: [użytkownik] AppDataLocalBlizzard EntertainmentBattle.NetCache

W systemie Mac OS X można je znaleźć w podkatalogach tego katalogu: [użytkownik] /Shared/Blizzard/Battle.Net/Cache/

Możesz otworzyć pliki S2MV za pomocą aplikacji do przeglądania zdjęć, zmieniając rozszerzenie ".S2mv" na ".Tga," ".Jpg," lub ".Png", a następnie otwórz plik wynikowy.

Jak otworzyć plik S2MV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku S2MV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi S2MV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem S2MV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik S2MV

Inne problemy z plikiem S2MV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem S2MV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami S2MV:

  • plik S2MV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku S2MV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik S2MV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik