• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku S2MH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem S2MH. Jeżeli chcesz otworzyć plik S2MH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku S2MH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarCraft 2 Map Header Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik S2MH?

Plik ustawień używany przez StarCraft II: Wings of Liberty, gra, w której gracze rywalizują w kosmosie jako rasy Protoss, Zerg i Terran. Zawiera właściwości mapy StarCraft II (plik .SC2MAP), a także ustawienia rozgrywki. Używany do przechowywania mapowych warunków gry StarCraft II grał online.

W systemach Windows Vista i Windows 7 pliki S2MH można znaleźć w podkatalogach następującego katalogu: [użytkownik] AppDataLocalBlizzard EntertainmentBattle.NetCache

W systemie Mac OS X można je znaleźć w podkatalogach tego katalogu: [użytkownik] /Shared/Blizzard/Battle.Net/Cache/

Jak otworzyć plik S2MH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku S2MH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi S2MH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem S2MH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik S2MH

Inne problemy z plikiem S2MH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem S2MH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami S2MH:

  • plik S2MH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku S2MH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik S2MH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik