• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku S2M

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem S2M. Jeżeli chcesz otworzyć plik S2M, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku S2M

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Stronghold 2 Map Format HeavenGames

Co to jest plik S2M?

Mapa używana przez Stronghold 2, gra strategiczna w czasie rzeczywistym, w której gracze budują zamki i walczą z armijami średniowiecznymi. Zawiera obszar mapy (nazywany "krajobrazem"), a także pozycję, zasoby i jednostki gracza.

Pliki S2M są zlokalizowane w katalogu mapy instalacji Stronghold 2. Mapy niestandardowe można tworzyć za pomocą Edytora map w programie Stronghold 2.

Jak otworzyć plik S2M?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku S2M jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi S2M z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem S2M którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik S2M

Inne problemy z plikiem S2M

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem S2M nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami S2M:

  • plik S2M którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku S2M z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik S2M nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik