• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku S10

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem S10. Jeżeli chcesz otworzyć plik S10, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku S10

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Brasfoot Saved Game Format Brasfoot.com

Co to jest plik S10?

Zapisany stan stworzony przez Brasfoot 2010, gra, w której gracze trenerzy i kierujący drużynami piłkarskimi. Zapewnia stan piłkarzy, lig i stadionów. Służy do zapisywania i ładowania postępów podczas sezonu piłkarskiego w grze.

Brasfoot zapisane pliki gry używają rozszerzeń ".SXX", gdzie "XX" jest dwucyfrowym rokiem odpowiadającym wersji gry. Na przykład gry zapisane przez Brasfoot w 2005 r. Używają rozszerzenia ".S05". Roczne wersje gry zostały wydane od 2004 roku.

Brasfoot został stworzony dla języka portugalskiego.

Jak otworzyć plik S10?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku S10 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi S10 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem S10 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik S10

Inne problemy z plikiem S10

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem S10 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami S10:

  • plik S10 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku S10 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik S10 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik