• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku S00

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem S00. Jeżeli chcesz otworzyć plik S00, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku S00

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Multi-volume ZipSplitter Compressed File Archive (part 1) Lithops

Co to jest plik S00?

Pierwsza część podzielonego archiwum .ZIP utworzonego za pomocą programu ZipSplitter, skompresowanego programu do dzielenia archiwum. Zapisane wraz z innymi częściami, o nazwie .S01, .S02 itd. Można je wyodrębnić, uruchamiając plik .EXE dołączony do plików z dzielonym archiwum.

ZipSplitter dzieli pliki, dzięki czemu można je zapisywać na dyskietkach lub wysyłać pocztą elektroniczną.

Jak otworzyć plik S00?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku S00 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi S00 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem S00 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik S00

Inne problemy z plikiem S00

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem S00 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami S00:

  • plik S00 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku S00 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik S00 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik