• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RZK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RZK. Jeżeli chcesz otworzyć plik RZK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RZK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
File Crypt Password Format Red Zion

Co to jest plik RZK?

Zawiera informacje o hasłach dla plików .RZX zaszyfrowanych plikami Crypt (znanymi również jako Kriptirnik i Akte Krypta). Utworzone przez File Crypt, ale można je otwierać i edytować za pomocą edytora tekstowego.

Jak otworzyć plik RZK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RZK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RZK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RZK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RZK

Inne problemy z plikiem RZK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RZK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RZK:

  • plik RZK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RZK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RZK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik