• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RXE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RXE. Jeżeli chcesz otworzyć plik RXE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RXE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lego Mindstorms NXT Executable Format The LEGO Group

Co to jest plik RXE?

Program napisany dla robotka Lego Mindstorms NXT, programowanego robota opracowanego przez LEGO. Zawiera instrukcje, które mogą być wykonywane przez robota NXT. Mogą kontrolować silniki robota, jak również dotykowe, dźwiękowe, lekkie i ultradźwiękowe czujniki.

Linia robotów Lego Mindstorms obejmuje Alpha Rex, Spike, RoboArm i Tribot.

LEGO MINDSTORMS NXT "ewoluował" w LEGO MINDSTORMS EV3 w 2013 roku.

Jak otworzyć plik RXE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RXE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RXE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RXE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RXE

Inne problemy z plikiem RXE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RXE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RXE:

  • plik RXE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RXE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RXE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik