• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RX2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RX2. Jeżeli chcesz otworzyć plik RX2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RX2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ReCycle! Audio Loop Format Propellerhead Software

Co to jest plik RX2?

Pętle ścieżek dźwiękowych używane przez cyfrowe aplikacje stacji roboczych (DAW). Zawiera próbki pętli audio przechowywane w zastrzeżonym formacie REX2 firmy Propellerhead. Obsługuje mono i stereo, podczas gdy format .REX obsługuje tylko mono.

Pliki RX2 przechowują "plastry", które dzielą dźwięk na segmenty, które można dopasować do określonych tempów.

REX oznacza "ReCycle Export", który jest nazwany po oprogramowaniu ReSycle firmy Propellerhead.

Jak otworzyć plik RX2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RX2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RX2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RX2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RX2

Inne problemy z plikiem RX2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RX2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RX2:

  • plik RX2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RX2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RX2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku RX2
RX2 do WAV