• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RWZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RWZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik RWZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RWZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Internet Rules Settings Format Microsoft

Co to jest plik RWZ?

Plik reguł e-mail utworzony przez program Microsoft Outlook, aplikacja poczty elektronicznej i kalendarza. Zapewnia filtry e-mail, które określają czynności podejmowane w przypadku wiadomości e-mail, które pasują do określonego zestawu kryteriów. Przechowuje wszystkie reguły na konto e-mail.

Pliki reguł są często używane do automatycznego usuwania wiadomości SPAM, a także powszechnie wykorzystywane do organizacji poczty przychodzącej do różnych folderów. Na przykład użytkownik może określić, że cały e-mail z nierozpoznanym nadawcą może zostać przekazany do "nieznanej" skrzynki odbiorczej wiadomości e-mail.

Pliki RWZ są obsługiwane automatycznie przez program Outlook. Jeśli chcesz wyeksportować reguły, wybierz Narzędzia & rarr. Kreator reguł i rarr. Opcje i wybierz "Eksportuj reguły" z okna dialogowego. Możesz również zaimportować istniejące reguły, wybierając "Importuj reguły" i wybierając plik RWZ.

Jak otworzyć plik RWZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RWZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RWZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RWZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RWZ

Inne problemy z plikiem RWZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RWZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RWZ:

  • plik RWZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RWZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RWZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik