• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RWSW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RWSW. Jeżeli chcesz otworzyć plik RWSW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RWSW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RapidWeaver Website Saved Project Realmac Software

Co to jest plik RWSW?

Plik strony utworzony za pomocą RapidWeaver, programu do tworzenia witryn internetowych dla systemu Mac OS X. Zawiera ustawienia witryny i listę stron sieci Web zawartych w tej witrynie. Służy jako główny plik projektu i służy do zapisywania projektów tworzenia witryn sieci Web.

Jak otworzyć plik RWSW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RWSW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RWSW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RWSW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RWSW

Inne problemy z plikiem RWSW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RWSW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RWSW:

  • plik RWSW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RWSW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RWSW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik