• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RWP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RWP. Jeżeli chcesz otworzyć plik RWP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RWP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RapidWeaver Web Package Format Realmac Software

Co to jest plik RWP?

Zapewnia zawartość witryny dla strony internetowej utworzonej za pomocą programu RapidWeaver, programu do tworzenia witryn internetowych dla systemu Mac OS X. Zawiera strony HTML, arkusze stylów i obrazy. Mogą być publikowane w MobileMe lub na serwerze FTP z RapidWeaver.

Jak otworzyć plik RWP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RWP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RWP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RWP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RWP

Inne problemy z plikiem RWP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RWP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RWP:

  • plik RWP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RWP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RWP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik