• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RWG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RWG. Jeżeli chcesz otworzyć plik RWG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RWG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Random Word Generator File Format Gammadyne

Co to jest plik RWG?

Plik projektu używany przez program Random Word Generator, program służący do tworzenia zestawów losowych słów. Zawiera ustawienia i ograniczenia dla listy wyrazów. Służy do zapisywania i ładowania informacji o projekcie oraz do generowania list powiązanych słów.

Jak otworzyć plik RWG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RWG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RWG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RWG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RWG

Inne problemy z plikiem RWG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RWG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RWG:

  • plik RWG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RWG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RWG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik