• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RWD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RWD. Jeżeli chcesz otworzyć plik RWD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RWD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RWD Compressed Game Archive NRG Systems

Co to jest plik RWD?

Plik danych utworzony przez rejestratory danych Symphonie firmy NRG Systems, który przechwytuje informacje o prędkości i kierunku wiatru. Może być przesłany do komputera i przetwarzany przy użyciu Symphonie Data Retriever, darmowego programu dostarczanego przez NRG Systems.

Jak otworzyć plik RWD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RWD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RWD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RWD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RWD

Inne problemy z plikiem RWD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RWD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RWD:

  • plik RWD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RWD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RWD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik