• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RVX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RVX. Jeżeli chcesz otworzyć plik RVX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RVX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Real Protected Video Format RealNetworks

Co to jest plik RVX?

Zakupiono plik wideo używany przez program RealPlayer, program odtwarzania dźwięku i wideo. Zapisuje film kupiony przez użytkownika z magazynu muzycznego RealPlayer. Zawiera zastrzeżone informacje o ochronie, które pozwalają tylko na odtwarzanie pliku przez użytkownika, który zakupił plik wideo.

Pliki RVX to chronione wersje plików .RV.

Jak otworzyć plik RVX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RVX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RVX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RVX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RVX

Inne problemy z plikiem RVX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RVX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RVX:

  • plik RVX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RVX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RVX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik