• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RVT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RVT. Jeżeli chcesz otworzyć plik RVT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RVT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Revit Architecture Project Format Autodesk

Co to jest plik RVT?

Projekt architektoniczny utworzony z programu Revit, programu do modelowania informacji o budynku (BIM). Zawiera projekt 3D, który może zawierać plany podłogowe, elewacje, sekcje, które można oglądać w locie jako w pełni renderowana scena 3D. Zawiera również ustawienia projektu i powiązane z nimi dane.

Jak otworzyć plik RVT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RVT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RVT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RVT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RVT

Inne problemy z plikiem RVT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RVT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RVT:

  • plik RVT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RVT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RVT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik