• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RVL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RVL. Jeżeli chcesz otworzyć plik RVL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RVL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Muvee Project muvee

Co to jest plik RVL?

Film stworzony przez muvee Reveal X, program służący do robienia filmów domowych. Zapisuje listę zdjęć, filmów i muzyki do filmu. Zawiera także styl prezentacji, który pokazuje różne przejścia i efekty.

Filmy Muvee Reveal X można eksportować do Facebooka, YouTube, DVD, urządzeń przenośnych i niestandardowych formatów plików wideo, w tym plików .WMV, .MOV, .MPG, .AVI i .MP4.

Pliki RVL nie zapisują rzeczywistych danych wideo i audio. Przechowują one tylko odniesienia do plików audio i wideo dołączonych do projektu. Jeśli chcesz dzielić się projektem, musisz także dzielić się plikami audio i wideo osobno. Pliki RVL używają zwykłego tekstu w formacie XML.

Jak otworzyć plik RVL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RVL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RVL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RVL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RVL

Inne problemy z plikiem RVL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RVL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RVL:

  • plik RVL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RVL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RVL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik