• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RUL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RUL. Jeżeli chcesz otworzyć plik RUL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RUL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Rule Format Flexera Software

Co to jest plik RUL?

Plik używany przez program InstallShield, program służący do tworzenia instalatorów oprogramowania systemu Windows. Zawiera kod źródłowy napisany w języku InstallScript, własnym języku używanym do projektów InstallShield. Służy do skryptowania niestandardowych funkcji instalacji.

Pliki RUL są domyślnie ustawione jako Setup.Rul po wybraniu pliku & rarr. Nowy plik skryptu z otwartego projektu InstallShield. Później pliki RUL używają nazwy SetupN.Rul, gdzie N jest numerem przyrostowym.

Jak otworzyć plik RUL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RUL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RUL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RUL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RUL

Inne problemy z plikiem RUL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RUL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RUL:

  • plik RUL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RUL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RUL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik