• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik RTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mobile Phone Ringtone N/A

Co to jest plik RTX?

Dokument tekstowy zawierający formatowanie tekstu, na przykład pogrubienie czcionek, podkreślenie, kursywę, różne czcionki i rozmiary czcionek itp. Można otworzyć większość podstawowych edytorów tekstowych i edytorów tekstowych.

RTX jest alternatywnym rozszerzeniem do .RTF.

Jak otworzyć plik RTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RTX

Inne problemy z plikiem RTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RTX:

  • plik RTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik