• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RTWSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RTWSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik RTWSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RTWSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Radiotracker Wishlist Format RapidSolution Software

Co to jest plik RTWSH?

Lista życzeń muzycznych stworzona przez Audials Radiotracker, program służący do nagrywania strumieni stacji radiowych online. Zawiera listę artystów i piosenek, które użytkownik chciałby znaleźć w radiu internetowym. Używa prostego formatu XML.

Listy życzeń muzycznych można zapisywać i otwierać na karcie Muzyka w programie Audials Radiotracker.

Listy życzeń są najczęściej zapisywane przy użyciu rozszerzenia .A1WISH.

Jak otworzyć plik RTWSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RTWSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RTWSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RTWSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RTWSH

Inne problemy z plikiem RTWSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RTWSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RTWSH:

  • plik RTWSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RTWSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RTWSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik