• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RTSTN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RTSTN. Jeżeli chcesz otworzyć plik RTSTN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RTSTN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audials Station Format RapidSolution Software

Co to jest plik RTSTN?

Plik utworzony przez program Audials Internet stream recording. Zapisuje informacje o stacji radiowej internetowej, w tym URL, bitrate, gatunek i maksymalnie dozwolony odbiornik. Używa prostego formatu XML.

Pliki RTSTN mogą być wykorzystane do dzielenia się stacjami radiowymi z innymi użytkownikami.

Jak otworzyć plik RTSTN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RTSTN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RTSTN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RTSTN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RTSTN

Inne problemy z plikiem RTSTN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RTSTN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RTSTN:

  • plik RTSTN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RTSTN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RTSTN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik