• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik RTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Real Tracker Music Module (MOD) Format National Instruments

Co to jest plik RTM?

Plik utworzony przez program LabVIEW, używany do interakcji z urządzeniami sprzętowymi. Zawiera menu zawierajĘ ... ce elementy aplikacji i niestandardowe elementy użytkownika. Służy do wyświetlania funkcji wirtualnych instrumentów (.VI) i operacji.

Pliki RTM muszą być odwoływane przez wirtualny instrument (VI), aby menu run-time działało prawidłowo. Menu niestandardowe pojawia się tylko wtedy, gdy działa VI.

Pliki RTM mogą być tworzone za pomocą programu LabVIEW, wybierając opcję Edytuj i rarr. Menu Run-Time w Edytorze Menu.

Jak otworzyć plik RTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RTM

Inne problemy z plikiem RTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RTM:

  • plik RTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik