• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RT. Jeżeli chcesz otworzyć plik RT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RealText Subtitle Format RealNetworks

Co to jest plik RT?

Prezentacja tekstowa przesyłana strumieniowo z Internetu, często za pośrednictwem sieci Web przy użyciu wtyczki RealPlayer. Może być strumieniem tekstowym lub może być połączony z strumieniem multimediów audio lub wideo.

Jak otworzyć plik RT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RT

Inne problemy z plikiem RT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RT:

  • plik RT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik