• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RSW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RSW. Jeżeli chcesz otworzyć plik RSW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RSW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
R&R SQL Report Writer Report Format N/A

Co to jest plik RSW?

Plik definicji autora programu SQL Report Writer używany przez R & R ReportWorks, program do tworzenia raportów dla danych przechowywanych w bazach danych Xbase (.DBF) i SQL. Zapisany w formacie pliku złożonego SQL. Używany w edycjach systemu Windows SQL Arpeggio i nowszych.

Jak otworzyć plik RSW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RSW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RSW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RSW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RSW

Inne problemy z plikiem RSW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RSW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RSW:

  • plik RSW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RSW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RSW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik