• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RST. Jeżeli chcesz otworzyć plik RST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ReStructuredText Format N/A

Co to jest plik RST?

Plik tekstowy zawierający kod zapisany w języku znaczników reStructuredText. Można zastosować podstawowe style i formatowanie do dokumentów tekstowych. Używany do dokumentacji w programie (głównie dla Pythona), a także do tworzenia autonomicznych dokumentów i prostych stron internetowych.

Jak otworzyć plik RST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RST

Inne problemy z plikiem RST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RST:

  • plik RST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik