• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RSR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RSR. Jeżeli chcesz otworzyć plik RSR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RSR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Poser Model Preview Format Smith Micro

Co to jest plik RSR?

Podgląd obrazu modelu 3D utworzonego z Poser, programu renderowania i animacji 3D. Zapewnia obraz podglądu miniatur modelu w palecie Biblioteka. Zapisano z tą samą nazwą pliku, co plik reprezentowany, z wyjątkiem rozszerzenia.

Pliki RSR są używane tylko przez wersje systemu Poser przed Poser Pro Pack. Mogą być odczytywane przez wersję systemu Poser 7 w wersji Windows i wcześniejsze, ale nie są obsługiwane przez Poser 8. Nowsze wersje obrazów z podglądem Poser w formacie .PNG, które są kompatybilne z komputerami Mac i Windows.

Jak otworzyć plik RSR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RSR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RSR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RSR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RSR

Inne problemy z plikiem RSR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RSR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RSR:

  • plik RSR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RSR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RSR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik