• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RSD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RSD. Jeżeli chcesz otworzyć plik RSD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RSD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Database Format REAL

Co to jest plik RSD?

Format plików bazy danych używany przez REALbasic, aplikację programistyczną, która korzysta z języka programowania BASIC. Zapisuje dane w formacie strukturalnym, do którego można uzyskać dostęp za pomocą poleceń SQL.

Pliki RealSQLDatabase mogą być ładowane do programu REALbasic za pomocą polecenia takie jak: myDB.DatabaseFile = GetFolderItem ("mydb.Rsd").

Jak otworzyć plik RSD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RSD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RSD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RSD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RSD

Inne problemy z plikiem RSD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RSD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RSD:

  • plik RSD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RSD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RSD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku RSD
RSD do MIDI