• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RRR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RRR. Jeżeli chcesz otworzyć plik RRR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RRR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Registry Mechanic Backup Format PC Tools

Co to jest plik RRR?

Plik kopii zapasowej zawierający wpisy z rejestru systemu Windows. Utworzone przez mechanikę rejestru podczas optymalizacji rejestru. Służy do przywracania usuniętych wpisów rejestru, jeśli to konieczne.

Kopię zapasową rejestru można przywrócić, klikając przycisk "Przywróć kopię zapasową" w głównym oknie programu. Może być konieczne ponowne uruchomienie komputera w celu przywrócenia wpisów rejestru do ładowania poprawnie.

Narzędzie PC Tools Registry Mechanic zostało wycofane w dniu 4 grudnia 2013 r. Jednak wcześniejsze wersje oprogramowania są nadal dostępne do pobrania.

Jak otworzyć plik RRR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RRR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RRR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RRR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RRR

Inne problemy z plikiem RRR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RRR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RRR:

  • plik RRR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RRR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RRR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik