• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RRI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RRI. Jeżeli chcesz otworzyć plik RRI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RRI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RealWorld Icon Editor Picture Image Format RealWorld Graphics

Co to jest plik RRI?

Format obrazu używany przez produkty RealWorld Graphics, takie jak Edytor ikon RealWorld i Edytor kursora RealWorld. Zapisuje obraz rastrowy, który został edytowany w oprogramowaniu, ale korzysta z zastrzeżonego formatu, który można otworzyć tylko w programach RealWorld Graphics. Służy do tworzenia ikony systemu Windows i grafiki kursora.

Obrazy RRI są mniej popularne niż obrazy warstw warstwowych (.RLI), ponieważ format RRI obsługuje tylko jedną warstwę edycji, podczas gdy format RLI obsługuje wiele warstw. Ostatnie wersje Edytora kursorów mogą otwierać pliki w formacie RRI, ale nie można ich zapisać.

Jak otworzyć plik RRI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RRI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RRI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RRI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RRI

Inne problemy z plikiem RRI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RRI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RRI:

  • plik RRI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RRI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RRI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik