• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RPTR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RPTR. Jeżeli chcesz otworzyć plik RPTR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RPTR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RafflePrinter Document Format RafflePrinter.com

Co to jest plik RPTR?

Plik projektu stworzony przez firmę RafflePrinter, program służący do projektowania i drukowania biletów ratowniczych. Zapisuje projekt biletu loterii, w tym tekst, obraz, układ i ustawienia numeracji biletów. Może być eksportowany do formatu .XPS i drukowany na papierze A4.

RafflePrinter wymaga uruchomienia programu Microsoft Internet Explorer.

Jak otworzyć plik RPTR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RPTR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RPTR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RPTR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RPTR

Inne problemy z plikiem RPTR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RPTR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RPTR:

  • plik RPTR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RPTR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RPTR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik