• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RPPRJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RPPRJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik RPPRJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RPPRJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Axure RP Shared Project Format Axure Software Solutions

Co to jest plik RPPRJ?

Wspólny projekt stworzony przez Axure RP, prototypowanie i aplikacja wireframing. Zapisuje diagram, który można udostępnić, opisać, wersjonować i uaktualniać iteracyjnie podczas procesu projektowania. Często używane do tworzenia makiet interfejsów użytkownika.

Projekty wspólne różnią się od zwykłych projektów Axure RP (pliki .RP). Projekty współdzielone umożliwiają przechowywanie pliku projektu na udostępnionym dysku sieciowym lub w repozytorium kontroli wersji Subversion w celu wspólnego opracowywania.

Możesz utworzyć udostępniony projekt, wybierając Plik i rarr. Nowy współdzielony projekt .... Można również rozpocząć korzystanie z istniejącego udostępnionego projektu, wybierając Plik i rarr. Pobierz i otwórz wspólny projekt ....

Jak otworzyć plik RPPRJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RPPRJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RPPRJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RPPRJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RPPRJ

Inne problemy z plikiem RPPRJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RPPRJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RPPRJ:

  • plik RPPRJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RPPRJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RPPRJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik