• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik RPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
REAPER Project Format Cockos

Co to jest plik RPP?

Plik projektu stworzony przez firmę REAPER, program służący do nagrywania, edycji, miksowania i opanowania muzyki. Zawiera informacje o utworach i ich ustawieniach. Służy do zapisywania i ładowania informacji o projekcie.

Pliki RPP są zapisywane przy użyciu języka znaczników tekstowych i mogą być edytowane za pomocą dowolnego edytora tekstu.

Jak otworzyć plik RPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RPP

Inne problemy z plikiem RPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RPP:

  • plik RPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik