• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RPLIB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RPLIB. Jeżeli chcesz otworzyć plik RPLIB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RPLIB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Axure Widget Library Format Axure Software Solutions

Co to jest plik RPLIB?

Widget używany przez Axure RP, narzędzie wireframing i prototypowanie. Może zawierać nową ikonę lub interaktywny element wizualny, który można umieścić w diagramie Axure RP (plik projektu .RP). Umożliwia użycie elementów niestandardowych do prototypów i makiet.

Biblioteki widgetów Axure RP można używać do emulowania wyglądu różnych platform. Na przykład niestandardowe biblioteki widgetów mogą zawierać ikony lub przyciski, które wyglądają jak interfejsy użytkownika dla Androida lub iPhone'a.

Aby zainstalować nowe elementy graficzne, kliknij dwukrotnie plik RPLIB. Należy zauważyć, że widgety z wcześniejszych wersji oprogramowania mogą nie być zgodne z nowszymi wersjami.

Jak otworzyć plik RPLIB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RPLIB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RPLIB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RPLIB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RPLIB

Inne problemy z plikiem RPLIB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RPLIB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RPLIB:

  • plik RPLIB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RPLIB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RPLIB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik