• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RPI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RPI. Jeżeli chcesz otworzyć plik RPI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RPI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Render Extension N/A

Co to jest plik RPI?

Wtyczka używana przez emulatory systemu gier. Zawiera funkcje, które rozszerzają i zwiększają rozgrywkę, np. Filtr Powiększeń, zwiększający przejrzystość obrazów i filmów wideo podczas rozgrywki.

Najczęściej używana przez Kega Fusion, emulatora wieloplatformowego dla różnych systemów gier. Niektóre konsole to: Sega SG1000, Game Gear, Genesis / Megadrive i System Master.

Jak otworzyć plik RPI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RPI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RPI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RPI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RPI

Inne problemy z plikiem RPI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RPI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RPI:

  • plik RPI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RPI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RPI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik