• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RP. Jeżeli chcesz otworzyć plik RP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Axure RP Project Format Axure Software Solutions

Co to jest plik RP?

Plik projektu stworzony przez firmę Axure RP, narzędzie do szyfrowania i prototypowania. Zawiera diagram, który może zawierać pola tekstowe, przyciski, obrazy i inne elementy wizualne. Służy do tworzenia makiet i wstępnych projektów przed ich wdrożeniem.

Projekty Axure RP mogą być interaktywne, umożliwiające dynamiczne linki i pola formularzy. Dlatego też przed prototypami prototypy mogą zapewnić większą funkcjonalność produktu. Projekty można również opisywać w trakcie projektowania.

Axure RP może eksportować projekty do stron HTML, które można przeglądać za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej. Mogą być eksportowane do dokumentów programu Microsoft Word. Pomaga to we współpracy z różnymi grupami roboczymi.

Pliki projektów RP różnią się od projektów współużytkowanych .RPPRJ, ponieważ wspólne projekty są tworzone na woluminie sieciowym lub w systemie kontroli wersji Subversion.

Jak otworzyć plik RP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RP

Inne problemy z plikiem RP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RP:

  • plik RP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik