• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ROX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ROX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ROX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ROX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Actuate E.Report Designer Report Object Executable Format Sonic Solutions

Co to jest plik ROX?

Projekt kompilacji płyt utworzony przez Roxio Creator, nagrywanie płyt, edycja wideo i aplikacja do powiększania zdjęć. Przechowywa informacje do kompilacji dźwięku, wideo lub danych. Służy do nagrywania płyt CD lub DVD w oprogramowaniu.

Pliki ROX są zapisywane przy użyciu formatowania XML. Zawierają one odniesienia do plików, które mają być spalone, a także informacji o dyskach, takich jak tytuł, długość i informacje o utworze.

Roxio Creator generuje domyślną nazwę pliku ROX zawierającą typ dysku i ciąg daty i godziny. Na przykład kompilacja audio może mieć nazwę BurnAudioCDs_01-01-2010_123456.Rox. Użytkownik może utworzyć własne imię i nazwisko.

Jak otworzyć plik ROX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ROX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ROX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ROX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ROX

Inne problemy z plikiem ROX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ROX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ROX:

  • plik ROX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ROX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ROX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik