• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ROV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ROV. Jeżeli chcesz otworzyć plik ROV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ROV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Actuate E.Report Designer Report Object Value N/A

Co to jest plik ROV?

Parametr używany przez uruchamianie funkcji raportowania. Określa, jakie dane są importowane do instancji obiektu raportu (pliki raportu .ROI).

Jak otworzyć plik ROV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ROV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ROV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ROV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ROV

Inne problemy z plikiem ROV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ROV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ROV:

  • plik ROV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ROV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ROV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik